Grup Firmalarımız

TTE Energy Uzbekistan LLC
Özbekistan’da başta yenilenebilir enerji olmak üzere, enerji projeleri için anahtar teslimi çözüm ve işletme ve bakım hizmeti vermektedir. Firma ortakları, Özbekistan’da 1992 yılında kurulan Aysel İnshaat ve Aysel Enerji firmalarıdır.

TTE Energy Ghana LLC
Gana’da 2 adet 25 MW gücünde (50 MW) enerji üretim ön lisansı almış bulunmaktadır. Enerji Devir Alma Anlaşmasının imzalanması ile birlikte, yatırımın 2023 yılına kadar gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Güneştek Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GES Proje Geliştirme-Yatırım faaliyetlerinde bulunan Güneştek Enerji, Nevşehir ili, Derinkuyu ilçesi, Yazıhüyük Beldesinde, GES yatırımlarını gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Solartek Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Güneş Enerji Santrali tesislerinde, uluslararası standartlarda işletme ve bakım hizmeti vermektedir. 100 MW’a yakın GES referansı bulunmaktadır.

Pantek Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yenilenebilir Enerji Projelerine finansman organizasyonu ile faaliyetlerde bulunmaktadır. Uluslararası finansman kuruluşları ile yakın temasta olup, yatırımcılara alternatif finansman seçenekleri sunmayı hedefler.

Vestek Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Rüzgar Enerji Santrali projelerinin geliştirilmesi faaliyetlerinde bulunan Vestek Enerji, izin süreçlerinin tamamlanması ile birlikte, 900 kW gücündeki Danaveli RES ve toplamda 4,5 MW gücünde Bergama GES projelerinin hayata geçirilmesi için faaliyetlerine devam etmektedir.

Suntek Enerji Üretim Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
GES ve RES tesislerinde kullanılan malzeme ve ekipmanların pazarlaması ve temsilcilik faaliyetlerinde bulunmaktadır.